«Бібліотека. Місце зустрічі змінити не можна». За круглим столом зустрілись кращі читачі, учні різних вікових категорій ТСШ №29. Дійство відбувалося в часі Тижня дитячої книги 12 квітня 2016 року. Читати чи не читати? А й справді, чи актуально це зараз? У наш час існує достатньо розваг, але чи замінять вони нам книжку? Учасники свята майстерно переконали гостей і всіх присутніх в залі бібліотеки, що нам без книг ніяк не можна. Читання – це важливо, актуально, модно, сучасно і вкрай потрібно.

/Files/images/bbloteka/Свято книги2016-1.jpg

/Files/images/bbloteka/Свято книги2016-2.jpg

Ведучі свята: учні 9-А класу Гаргай Юлія, Гаврилишин Оксана та учень 8-Б класу Ломакін Віктор.

/Files/images/bbloteka/Свято книги2016-3.jpg

«Читати чи не читати?» - пісня про книжку у виконанні учениці 4-В класу Худобей Діани

/Files/images/bbloteka/Свято книги2016-4.jpg

«У бібліотеці» - сценка у виконанні учениць 3-Б та 3-Г класів Чубки Олі та Хомик Віки