Перемога у міських змаганнях з ПТМ

17 березня 2018 року на базу Станції юних техніків м.Тернополя проводилися міські змагання з початкового технічного моделювання серед учнів початкових класів шкіл міста. команду нашої школи представили Трошин Іваан (1-Г), Жовта Діана (2-А), Сухецька Діана (3-Б). та Возняк Назарій (4-А). Керівник команди - Корчевська Ірина Ярославівна.

Наші школярі достойно виступили на змагання, показавши високий рівень підготовки і власної творчості, і вибороли призові місця: Жовта Д.- ІІ м. серед учнів 2-х класів, Сухецька Д. - ІІІ м. серед учнів 3-х класів, Возняк Н.- ІІІ м. серед учнів 4-х класів, Трошин І. - перемогу в особистій першості.

Крім того, за підсумками змагань наша команда здобула ІІ командне місце і ІІ місце у виставці-конкурсі "Технічна творчість учнів початкових класів".

Вітаємо юних переможців та їх керівника!