25 лютого в Тернопільській спеціалізованій школі № 29 відзначили 145 річницю з дня народження Лесі Українки. У цей день учні старших класів, батьки та вчителі побували у літературно-музичному салоні «Ти для нас не тільки поетеса, а й добрий дух вкраїнської землі». Захід організувала вчителька української мови та літератури Злепко Галина Миколаївна.

Присутні отримали можливість ще раз перегорнути сторінки біографії видатної поетеси, справжньої патріотки, сильної духом жінки Лариси Петрівни Косач, насолодитись її поезією, яка звучала у виконанні учнів середніх та старших класів. Дев’ятикласниця Анастасія Красносельська талановито прочитала поезію у прозі «Твої листи завжди пахнуть зів’ялими трояндами», а юні актори 7-В класу майстерно інсценізували уривок з безсмертної «Лісової пісні».

/Files/images/svyata/lesya_ukranka/IMG_0003.JPG

/Files/images/svyata/lesya_ukranka/IMG_0018.JPG