/Files/images/школа фасад.jpeg

Ласкаво просимо!

Раді вітати Вас на сайті нашого освітнього закладу!

Тернопільська школа № 29 розпочала свою діяльність як школа-новобудова в одному із віддалених спальних мікрорайонів Тернополя 5 вересня 1993 року. На той час у ній було 14 класів, в яких навчалося 339 учнів. У школі працювало 48 педагогів. Перші вчителі утворили педагогічний колектив з великим бажанням перетворити школу у світлий храм Науки, Культури, Творчості і Розвитку. Минуло вже 30 років, але це завдання залишається для педагогічного колективу головним.

Рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради 23 жовтня 1996 року заклад було реорганізовано у спеціалізовану загальноосвітню школу з поглибленим вивченням іноземних мов. З 1998 року і дотепер заклад очолює відмінник освіти України Анатолій Васильович Ятищук.

Сьогодні школа № 29 – це сучасний навчальний заклад, який має свій імідж, підкріплений доброю репутацією і авторитетом серед учнів, батьків, вчителів, громадськості. Школа розвивається в результаті впровадження сучасних методів і форм навчально-виховної роботи, інноваційних технологій та самовідданої праці вчителів. Школі № 29 властива внутрішня культура, яка визначає стиль діяльності педагогічного колективу та перспективи розвитку.

Наш заклад в соціальних мережах

Питання? Відповідь!

рейтинг
відповіді
перегляди
перегляди524
перегляди425
перегляди371
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.